П`ятниця, 23.04.2021, 07:33
        Колектив успішно реалізує своє головне завдання – особистісно орієнтований підхід в організації освітньо-виховного процесу дітей дошкільного віку, піднесення особистості, спрямоване на розкриття природних здібностей, розвиток інтелекту та формування духовності вихованців. Кожна дитина у закладі відчуває себе потрібною, бажаною, захищеною, талановитою та успішною. Увесь творчий колектив працює над тим, щоб маленька дитина зрозуміла й серцем відчула того, хто поруч з нею.

Атмосфера доброзичливості й підвищеної уваги, яка створена у закладі, є саме тією необхідною умовою, яка забезпечує кожному маленькому вихованцю відчуття впевненості у собі. Щорічно в закладі зростають і навчаються, виховуються й оздоровлююється 160 дітей. Згуртований колектив у складі 31 чоловік створив найкращі умови для особистісного зростання дітей від 2 до 6 років.
    Про дітей турбуються 11 творчих, енергійних, захоплених своєю справою педагогів. Це вихователі - Жукова Ольга Юріївна, Коваленко Оксана Григорівна, Сокол Наталія Леонідівна, Моїсеєнко Катерина Степанівна, Мельниченко Ірина Борисівна,  Гаран Олена Леонідівна,  інструктор з фізкультури Мокродій Людмила Іванівна та музичний керівник Демочані Юлія Валеріївна, керівник гуртка з розвитку мовлення , вихователь з образотворчого мистецтва Безугла Тетяна Олександрівна .
     За останні два роки на 40 відсотків колектив поповнився молодими, майстерними кадрами. Це команда професіоналів, людей небайдужих до дитини .
   З 1 жовтня 2014 року очолює колектив Кузьменко Ірина Миколаївна. Методичну роботу в установі здійснює  Хлусова Євгенія Михайлівна. Її  праця спрямована на збагачення досвіду педагогів новими методиками та педагогічними технологіями, які забезпечують сучасний освітньо-виховний процес.

Кредо педагогів дошкільного закладу «Кожна дитина розквітає по - своєму».

Чистоту, охайність, гігієнічні умови створюють наші господині груп, це помічники вихователів, прибиральниця, двірник, машиніст з прання білизни та ремонту спецодягу, робітник.
     Смачна, корисна, раціонально підібрана  їжа, зі  своєчасно доставленої продукції  та приготовлена турботливими руками  нашої завідуючої господарством Новосьолової Наталії Іванівни та кухарів дає сили та наснагу, є запорукою гарного фізичного та психологічного стану дітей.
     Здоров’я   наших вихованців  і всього колективу  професійно підтримує  принципова, грамотна сестра медична старша Лісовець Олена Василівна.