П`ятниця, 23.04.2021, 07:19
Кожна дитина розквітає по-своєму

Головною метою роботи колективу закладу дошкільної освіти є виховання дитини, здатної продовжувати навчання впродовж усього життя, досягати успіху, правильно будувати своє життя. Наші вихованці мають високий і достатній рівень саморегуляції та самостійності, вміють слухати і виконувати вказівки дорослого, контролювати себе, оцінювати свої відповіді та відповіді однолітків.

Аналіз вивчення стану роботи зі старшими дошкільниками дає можливість робити висновки, що велику увагу вихователі приділяють не лише формуванню спеціальних умінь, а й створювали для дітей умови по формуванню здатності емоційно реагувати на навколишній світ, міркувати, планувати власну діяльність, доводити розпочату справу до кінця, що в свою чергу є найважливішими чинниками у формуванні успішної навчальної діяльності.

Велика увага приділяється мовленнєвому розвитку дітей: під час організованих занять їх навчають основам грамоти, готують руку до письма через графічні завдання. Така планомірна і систематична робота зі старшими дошкільнятами дає позитивну динаміку у їх підготовці до майбутнього навчання в школі. Таким чином, у закладі створені всі умови для всебічного розвитку дошкільнят.