П`ятниця, 23.04.2021, 08:45

Правила поведінки батьків на святкових ранках

Прийшовши на свято, пам'ятайте, що він організований для всіх дітей, а не тільки для Вашої дитини.

· Бурхливі реакції в ході святкового ранку можуть завадити дітям і вихователю, який веде свято. Це відволіче їх від самого свята.

· Якщо Ви раптом побачили, що вашій дитині потрібно поправити костюм, не хвилюйтеся і не намагайтеся поправити це, підиваючи його до себе. Вихователь обов'язково побачить проблему Вашої дитини і обов'язково допоможе йому.

· Зайва фото- і відеозйомка відволікає дітей, тому не слід робити дитині жести, звертати його увагу тільки на Вашу камеру, заважаючи йому та іншим дітям насолоджуватися святом.

· Якщо раптом, читаючи вірші або слова своєї ролі, Ваш дитина забула текст, не слід викрикувати підказку з місця. Музичний керівник і вихователь тихенько підкажуть дитині.

· Ви вирішили, що Ваша дитина не повністю розкрила свої можливості на ранку - не біда. Попереду маса цікавих свят та розваг, де Ваша дитина ще зможе показати свої таланти.

· Не турбуйтеся про те, що чиясь дитина може те, чого Ваша поки не вміє. Настане час, коли Ваш малюк все це зробить з не меншим успіхом. Ми разом з Вами допоможемо йому в цій перемозі!

· Ніколи не порівнюйте дітей один з одним. Завжди порівнюйте з самим собою. Нехай його особисті успіхи і досягнення порадують Вас.

· Пам'ятайте: ранок для всіх дітей! Брати участь у святі: співати пісні, танцювати, читати вірші, розігрувати сценки хочуть всі діти. Умійте порадіти за всіх маленьких артистів!